
Pierwszy tyczeń ferii zimowych dobiega końca. Pogoda za oknem zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Zabawa podczas ferii powinna być przede wszystkim
BEZPIECZNA ![]()
Ratownicy WOPR Województwa Opolskiego (Oddział Rejonowy WOPR Kędzierzyn-Koźle, Oddział Rejonowy WOPR Opole) zapraszają na warsztaty „Bezpieczeństwo na lodzie” w ramach akcji BEZPIECZNA ZIMNA.
Warsztaty organizowane przy współpracy z:
-> Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu;
-> Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu;
-> OSP Sławięcice;
w programie:
czołganie, turlanie po lodzie;
sanie lodowe;
posługiwanie się podręcznym sprzętem ratunkowym;
pierwsza pomoc w sytuacjach nagłych;
wóz strażacki;
23 luty 2023
10.00 – 13.00
Koźle, Lodowisko „Biały Orlik” przy ul. Skarbowej 10A
UDZIAŁ BEZPŁATNY
KASKI OBOWIĄZKOWE![]()
ZAPRASZAMY![]()
